3B Scientific Hakkında

Risksiz bir ortamda öğrencilerinizin Hava Yolu Yönetimi becerilerini nasıl geliştirebilirsiniz?

3B Scientific GmbH

Hava Yolu Yönetimi, hayat kurtaran bir klinik beceridir. Tıp profesyonellerinin sahip olması gereken teknik becerilerin yanı sıra, zaman yönetimi ve ekip performansı da önemli bir rol oynar. Öğrencilerin risksiz bir ortamda öğrenmelerini ve yeterli pratik yapmalarını sağlamak için eğitim simülatörleri üniversiteler ve eğitim hastaneleri için en iyi çözümdür. Hava yolu yönetimi eğitim mankenlerinde kaliteden sonra en çok aranan özellik, öğrencilere gerçek bir hava yolu yönetimi vakasını yönetme konusunda güven vermek için gerçekçi bir ortam sunmalarıdır. Öğrencilerinize hava yolu yönetimi eğitimi için ideal düzeni sağlamak için sizlere önerilerimiz şunlardır:
 
TruCorp Hava Yolu Yönetimi eğitim mankenleri, klinik beceri eğitimini geliştirir:

AirSim Advance X: Anatomik olarak düzgün ve görsel olarak doğru olan bu eğitim mankeni masaya tutturulur ve öğrenciler pratik yaparken sabit kalır:
 
 • Balon maske ventilasyonu
 • Çok çeşitli supraglottik cihazların kullanımı
 • Video ve standart laringoskopi
 • Trakeal/Nazotrakeal entübasyon
 • Uyanık fiberoptik
 
AirSim Advance X Hava Yolu Yönetimi eğitim mankeni, çene itme manevrasını gerçekleştirmek için hareketli bir kafa ile birlikte gelir. Detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.
 
Truman Trauma X: Öğrencilerin cerrahi prosedürler de dahil olmak üzere hava yolu yönetimini öğrenmeleri için eksiksiz gövde eğitim mankenidir. Göğüs tüpü yerleştirme, tansiyon pnömotoraks iğne dekompresyonu, kalp masajı, iğne ve cerrahi krikotiroidotomi gibi çok çeşitli beceri isteyen önemli uygulamalar bu model üzerinde çalışılabilir. Detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

TruBaby: 5 aylık bir bebeğin gerçek görünümüne, ağırlığına, boyutuna ve hareketine sahip olan bu eğitim modeli, pediatrik hastalarda karmaşık hava yolu yönetimini öğrenme görevini basitleştirir. TruBaby pediatrik hava yolu yönetimi eğitim modeli kullanılarak endotrakeal tüp yerleştirerek göğüs hareketi sağlama, çift nazotrakeal entübasyon, balon valf maske, ventilasyon teknikleri, supraglottik cihaz yerleştirme (her türlü), doğrudan ve video laringoskopi gibi temel klinik becerilerin kolayca eğitimi verilebilir. Detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

TruCorp Hava Yolu Yönetimi Eğitim Mankenleri Hakkında
3B Scientific'in sunduğu TruCorp Hava Yolu Yönetimi Eğitim Mankenlerinin, öğrencileriniz için klinik beceri eğitimi konusunda etkili bir çözüm olduğunu göreceksiniz. Eğitim mankenleri olağanüstü bir gerçekçilik seviyesi sağlar:
 • Doğru hava yolları görsel olarak 20.000'den fazla entübasyon döngüsü için test edilmiştir
 • Anatomik olarak doğru iç ve dış noktalar
 • Ödem simülasyonu için şişirilebilir dil
 • Çeşitli zor hava yolu seçenekleri
 • Gerçek dokunuş hissi veren cilt kaplaması
 • Düşük maliyetli sarf malzemeleri
 • Kolay değiştirilebilir parçalar
Tüm Hava Yolu Yönetimi Eğitim Mankenlerini buradan alabilirsiniz.

3B_Scientific_21-11_Banner_CyberMonday_OVERVIEWSMALL.jpg
3B_Scientific_21-11_Banner_Men'sHealth_2_OVERVIEWSMALL.jpg