3B Scientific Hakkında

Kapsamlı mobil sistemi iSimulate REALITi 360, uzaktan öğrenmeyi hızlı ve zahmetsiz hale getiriyor

3B Scientific GmbH

Simüle edilmiş monitörlerin veya defibrilatörlerin/kalp pillerinin REALITi 360'ta nasıl renk kodlu olduğunu hiç merak ettiniz mi?

Cevap basit - REALITi 360 sistemi, her kitin kendisine verilen renkle tanımlanabildiği bir renk adlandırma kuralı kullanır. Urunun gelistiren muhendisler ilk baslarda , büyük simülasyon laboratuvarlarında birden fazla eğitimin ayni anda yürütüldüğünde bu renk sistemine olan ihtiyacı keşfettiler. Bu basit sistem, kontrolör ve monitör tabletleri arasında sorunsuz bir bağlantı sağladı. Kitlerin kurulumu ve eğitimcilere atanması da parlak renkli ve kolay tanınabilir kitler sayesinde daha verimli oldu. Büyük ve yoğun eğitim merkezlerinde, yalnızca o gün için kullandıkları uygun renkteki kiti alıp bağlamaları yeterliydi. Böylece tüm süreci cok hizli bir sekilde kolaylaştırdilar.

REALITi 360 kitinde bulunan özel bir yönlendirici ile anında kontrol ve bağlantı elde edin

Wi-Fi yönlendiricisi ve iPad'ler, herhangi bir internet bağlantısı sorunu olmadan eğitim sürecinizde sorunsuz bir şekilde calismanizi sağlayacak şekilde önceden yapılandırılmıştır. Bununla birlikte Kontrolor iPad’i ve Monitor iPad’i de, 5 adımlık bir süreç izlenerek basit bir şekilde birbirine bağlanabilir.

Uzaktan Kumanda

iSimulate'de yenilik ve gelişimde asla durmaz. 2020'nin başında ekibimiz, eğitimcilerin uzaktan eğitim almasına olanak tanıyan uzaktan kumanda özelliğini piyasaya sundu. Monitor ,internet üzerinden Kontrolor iPad’i üzerinden kontrol edilebilir ve Zoom, Skype veya Go to Meeting ile eğitime olanak sağlar . Bununla birlikte, Eğitmenin öğrenciyi bir web kamerası veya cep telefonu aracılığıyla görüntülemesini ve Kontrolor iPad’i aracılığıyla değerlendirmeler yapmasını sağlar.

Neden Eğitiminiz için REALTi 360 mobil sistemini kullanmalısınız?

Eger aşağıdaki özelliklerin tümünü kontrol eden bir klinik eğitim teknolojisi arıyorsanız, REALITi 360 sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için ekibimizle bir ürün tanitim demosu planlayin:
  1. Defibrilatörler, kalp pilleri ve hasta monitörleri ile cok genis  bir alanda (Ambulans, Acil Servis, Yoğun Bakım Ünitesi, Ambulans Helikopteri veya uçagi vs) mobil eğitim olanagi sunar
  2. Sürekli bir elektrik kaynağına ihtiyaç duymadan “Şarj Et ve Git” seçeneği.
  3. REALITi 360, kontrolör ve monitörün iletişim kurması için bir mobil yönlendirici ile birlikte verilir. Bu nedenle, yerel WiFi bağlantısı gerekli değildir.
  4. Gerçek monitör/defibrilatör/kalp pilini simule eden hasta monitörlü (tablet) simülasyon çantası.
  5. Önceden kurulmus ve hazirlanmis ve kullanima hazır.
  6. Gerçekçi görünümü ile verdigi his ve sesler ile, hastane ortamlarında eğitimi geliştirmeye fayda saglar.
  7. High- Fidelity bir simülator oluşturmak için iSimulate'i yeni veya mevcut mankenler ile birleştirebilirsiniz.
  8. Bir mankenin uzerine veya icine yerleştirebileceginiz CPR sensörü ile gerçek zamanlı geri bildirim saglayabilirsiniz.
  9. Gelecekeğitimler için hasta yanıtlarını kaydetme imkanı
  10. Senaryo kayıtları için Opsiyonel olarak satin alinan Video Debriefing Sistemi de kullanılabilir.
REALITi 360 ve diğer ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

3B_Scientific_21-07_Banner_ERC-Guidelines_OVERVIEWSMALL.jpg
3B_Scientific_21-06_Banner_Netzwerk_Kindersimulation_OVERVIEWSMALL.jpg