Ev Fitness Aletleri'nde %20 indirim – CODE: FITNESS20

3B Scientific Hakkında

iSimulate, ALSi sistemi yerine REALITi Go getirdi 

3B Scientific GmbH

iSimulate’ten REALITi Go, ambulans helikopter (HEMS) ve tüm acil tıp personelinin Gelişmiş Hayat Kurtarma (ALS) eğitimi için kullanılan ALSi Hasta Durum Simülatörü’nün yerine geldi. REALITi Go, iSimulate hasta simülatörlerinin en ekonomik sürümü olduğu gibi aynı zamanda hafif ve güçlüdür. REALITi360 akıllı, entegre ve modüler simülasyon ekosisteminin bir parçasıdır. Kendisinden önceki ALSi’den daha fazla özelliğe sahiptir ve daha esnek bir kullanım sağlar. 
REALITi Go defibrilatörleri, hasta monitörlerini ve ventilasyon cihazlarını çok gerçekçi bir şekilde simüle eder. iSimulate tarafından geliştirilen standart hasta monitörü ekranı gerçek gibi görünür, ses çıkarır ve çalışır.
Halihazırda iSimulateALSi sahibi olan kullanıcılar sistemlerini sınırlı bir süre için ücretsiz olarak yükseltebilirler!
REALITi Go’nun çıkışı ile birlikte, halihazırda tüm ALSi lisansına sahip olanlar, ALSi yazılımlarını ek bir ücret ödemeden REALITi Go’ya yükseltebilirler.  
ALSi yazılımınızı şimdi yükseltin ya da COVID-19 eğitim senaryolarından, ventilasyon simülasyonundan, Hızlı Şeritte Hayat materyallerinden, 5 adet hasta monitörü ekranından ve daha fazlasından faydalanmak için yeni bir REALITi Go yazılımı sipariş edin.
Yazılımınızı hemen yükseltmek ve tüm REALITi Go avantajlarını öğrenmek için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.
REALITi Go kullanımını görmek için bu kısa videoyu izleyebilirsiniz. Ekranlar, şok ve görüntüleme fonksiyonları, laboratuvarlar ve değerlendirmeler ile dolu bu 30 saniyelik video için iSimulate’e teşekkür ediyoruz!
Ek bilgi: Bu yükseltme için özel donanım gereksinimleri vardır. ALSi sistemini ne zaman aldığınıza bağlı olarak, tüm varolan donanımlarınız, eğer değilse bile bir çok donanımınız REALITi Go ile birlikte kullanılabilir.Good to know: There are specific hardware requirements to perform this upgrade. Depending on when you purchased ALSi, many, if not all of your existing components, can be used with REALITi Go.
3B_Scientific_[REALITi_GO_ALSi_Launch]_OVERVIEWSMALL.jpg
3B_Scientific_Homefitness_OVERVIEWSMALL.jpg