Dirsek eklemi, 8 parça - 3B Smart Anatomy

Dirsek eklemi, 8 parça - 3B Smart Anatomy

YENİ ve sadece orijinal 3B Scientific® anatomi modelleri ile: Dirsek eklemi, 8 parça - 3B Smart Anatomy ile daha da gelişti.Tüm 3B Smart Anatomy modelleri ile sahip olacağınız avantajlar:
  • 3 yıldan 5 yıla ücretsiz garanti uzatımı
  • Ödüllü Complete Anatomy uygulamasındaki 3B Smart Anatomy kurslarına ücretsiz erişim
  • 23 ders bulunan 11 3B Smart Anatomy kursunu ve interaktif sanal modellerin 117 farklı görünümünü içerir. Ayrıca 39 kısa sınav içerir

Bu avantajlardan yararlanmak için etiketi taramanız ve 3B Smart Anatomy modelinizi çevrimiçi kaydetmeniz yeterlidir. Tüm 3B Smart Anatomy özellikleri sizin için tamamen ücretsizdir.İnsan anatomisini öğrenmeyi tüm medyada daha etkili hale getirmeniz için 3B Scientific tarafından geliştirilen "Virtual meets Reality" kavramı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Modelde, erkeksi bir dirsek ekleminin sağ tarafı, münferit kaslar ve kas kökleri ve ekleriyle birlikte pazı kemiğinde, üst kolda ve dirsekte gösterilmiştir. Eğitime yönelik nedenlerden dolayı, kasların kökleri ve ek yerleri kabartılmış ve renklendirilmiştir (kök = kırmızı; ek = mavi). Kaslar, ilgili kök ve ek yerlerine yerleştirilmiştir ve buna bağlı olarak parçalanabilmektedir.
Ürün Bilgisi
Ürün No 1000179 [A883]
Ağırlık 1.74 kg
Ölçüler 25 x 41 x 25 cm
Marka 3B Scientific
Sipariş hattımızdan bize direkt, kolayca ulaşabilirsiniz.

Sipariş hattı:
0212 422 8800
SSL Certificates

Bu ürünü alanlar bunları da aldı: