3B Scientific Hakkında

Cardionics Öskütasyon eğitimi için mankenlerine 6 yeni dil ekledi

3B Scientific GmbH

Oskültasyon muayene sırasında vücüttaki  kalp, akciğer ve damar seslerinin dinlenmesidir . Oskültasyon, deneyim, dinleme becerileri ve iyi bir stetoskop gerektirir. Öğrenciler eğitimleri sırasında deneyim ve dinleme becerilerini geliştirmek için CARDIONICS tarafından üretilmiş olan SAM 3G® ve SAM II® simülatörlerini kullanabilirler .

Cardionics, hem simüle edilmiş hem de gerçek seslerden oluşan ses kütüphanesi sunarak gerçekçi eğitim çözümleri oluşturmada öncülük eder. Oskültasyon eğitim programları şimdi 7 dilde mevcuttur : İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, Almanca, Rusça ve Lehçe.

Bireysel veya toplu olarak Oskültasyon becerilerini geliştirmek için, hem SAM 3G® hemde SAM II® mankenler, çeşitli kalp, akciğer ve bağırsak seslerini sunmaktadır.  Cardionics’in mankenlerindeki ses kütüphanesinde bulunan kalp, akciğer, bağırsak sesleri ile yeni eklenmiş olan COVID -19 sesini herhangi bir stetoskop ile dinleyebilirler ve harici hoparlör sistemi ile dışarıya aktarabilirler .

Buradan SAM 3G® hakkında daha fazla bilgi edinin veya buradan SAM II® hakkında daha fazla bilgi edinin .

Sektör haberleri ve ürün sürümlerinden haberdar olun: Tüm güncellemeler hakkında doğrudan e-postanıza haber almak ve 3B Scientific haber bültenine kaydolmak için burayı tıklayın .
3B_Scientific_20-08_Banner_P102_OVERVIEWSMALL.jpg
3B_Scientific_20-07_Banner_Catheterization_OVERVIEWSMALL.jpg