Anatomik modeller, insan vücudunun iç ve dış yapısını ve aynı zamanda vücut sistemlerinin çeşitli fonksiyonlarını çalışmak ve öğretmek için çok önemli bir eğitim aracıdır. Tıp alanı ile ilgilenen öğrenciler, doktorlar, profesörler ve sağlık bakım uzmanları bu gerçekçi modellerden faydalanırlar. 3B Scientific'in geniş anatomik modeller ürün yelpazesi insan kas yapısı modelleri, insan kemikleri ve eklem noktalarıomurgalaromurlarkafatasıgerçek boyutta iskeletlerminyatür iskeletler, parçalara ayrılabilir insan bedeni insan gövdesi modelleribeyin modelleri, diş, çene ve dentisyon modellerikalp ve dolaşım sistemleri, insan sindirim ve boşaltım sistemi, hamilelik ve doğum modellerini kapsar.

Anatomik modeller, özellikle doktorlar, kiropraktörler, fizyoterapistler ve hasta eğitimi alanındaki sağlık bakım çalışanları için çok değerlidir. Hastalar ile güvenilir bir ilişki içerisinde çalışmak, müşterilerin gelecekte de size geri dönmesini sağlayacak ve model üzerinde her bir anatomik ayrıntıyı açıklamak, hasta ile güçlü bir uyum içerisinde olmanızı sağlayacaktır. Doktor hasta ilişkisinin daha şeffaf olduğunu hissedecekler ve sözlü olarak açıklamanın zor olduğu durumları görsel olarak açıklamanız hastayı rahatlatacaktır.

Tıp öğrencileri ve biyoloji, tıp ve sağlık eğitimi eğitimcileri de aynı şekilde anatomik modellerden faydalanacaklardır. Gerçek modellerden döküm yapan 3B Scientific’in anatomi modelleri, tıbbi kalite standartlarına uygun olarak profesyonelce üretilir. 3B Scientific ismi, kaliteli malzeme, üstün işçilik ve sektörde en iyi ürün garantilerinden biri demektir. 3B Scientific insan anatomisi ve fizyolojisi ile ilgili ürünlerden çok memnun kalacağınız garanti edilir. Bu ürünleri, uzun yıllar kullanabileceksiniz.