3B Scientific Hakkında

3B Scientific GmbH

3B SMART ANATOMY Duyurusu - Yeni nesil anatomik modeller

Hamburg, Almanya. 22 Temmuz 2019 - Bugün, 3B Scientific, yeni bir anatomik model kuşağı olan 3B SMART ANATOMİ'yi küresel pazara sundu. 3B SMART ANATOMY, analog ve dijital öğrenme arasındaki boşluğu kapatmak için tasarlanmıştır.
 
Sanal gerçeklikle buluşuyor - 3B SMART ANATOMY kavramı
 
3B Scientific, öğrencilerin on yıllardır insan anatomisini öğrenme şeklini aktif olarak şekillendirmiştir. Küresel uzmanlar ağı ve tıp eğitimini ilerletme hedefi ile, anatomi için “Sanal Gerçekliği Karşılayor” kavramının gerçekleştirilmesi bir sonraki doğal adımdı: sanal, 3D anatomik içeriğin gerçek modellerle birlikte sağlanması.
 
3B SMART ANATOMY, çok ödüllü Complete Anatomy uygulamasında, inanılmaz derecede ayrıntılı sanal modellerle görsel ve dokunsal bir deneyim için gerçekçi anatomik modellerin özel bir kombinasyonudur.
 
3B Scientific, 3B SMART ANATOMY kurslarının kapsamlı bir kurs kütüphanesini oluşturmak için bir anatomi uygulamasının sanal formatında gerçekçi anatomik içeriğin geliştirilmesinde uzman olan 3D4Medical ile birlikte çalışmıştır. Her orijinal 3B Scientific® anatomik modeli, müşterilere, bu sanal 3B SMART ANATOMY kurslarına erişimi ve ayrıca 3 ila 5 yıl arasında bir garanti yükseltmesini sağlayan Akıllı Etiket ile sunulmaktadır. Hepsi müşteriye ekstra bir ücret ödemeden.
 
Anatomi dersleri, kısa sınavlar ve en doğru 3 boyutlu anatomi atlası
 
3B SMART ANATOMY kursları ile müşteriler şimdi 23 anatomi dersi, 117 etkileşimli sanal model ve 39 kısa sınavdan yararlanabilirler. Bunlar ek anatomi dersi konularını kapsayacak şekilde sürekli olarak genişletilmektedir. Complete Anatomy uygulaması bu kurslara ev sahipliği yapıyor ve şu anda mevcut olan en doğru 3D anatomik atlası. Tüm platformlarda (akıllı telefon, tablet ve bilgisayar) Complete Anatomy'nin ultra yüksek performansı ve 13.000 etkileşimli anatomik parça içeren yüksek çözünürlüklü içeriği, geliştiricisine 3D4Medical'i birçok ödülle ödüllendirdi.
 
Tam Anatominin bir diğer faydası, eğitimcilere ve tıp öğrencilerine insan anatomisini öğretmek, incelemek ve sunmak için kullanabilecekleri bir araç sağlama özünde yatmaktadır. Öğrenciler yazılımı “hareket halindeyken” çalışmak, sınavlardaki bilgilerini test etmek ve kendilerini sınava hazırlamak için kullanabilirler. Eğitimciler, Müfredat Yöneticisini, anatomi derslerini hazırlamak (veya hazırlanan ders materyalini kullanarak zaman kazanmak), öğrencileri için özelleştirilmiş sınavlar oluşturmak ve öğrenmenin ilerlemesini izlemek için kullanabilirler.
 
Complete Anatomy test etmek isteyen herkes için, 3B SMART ANATOMY modellerinde Smart Label ile birlikte başka bir avantaj ortaya çıkıyor: Model kaydedildikten sonra etiketi tarayan herkes tarafından tam Öğrenci Artı lisansına ücretsiz üç günlük deneme sürümü yüklenebilir .
 
3B SMART ANATOMY ile tıp eğitimi: sanal gerçeklikle buluştuğu yerde!
 
3B Scientific Hakkında
 
3B Scientific 1948'de Almanya'nın Hamburg kentinde kuruldu ve dünyanın önde gelen anatomik ve biyolojik eğitim modelleri üreticisi olarak büyüdü. 3B Scientific, dünya genelinde 100'den fazla ülkede temsil edilmektedir ve ilgili eğitim ve simülasyon ürünlerinin kalitesi, genişliği ve küresel erişimiyle tıbbi ve sağlık hizmeti sunumunu ilerletmeyi amaçlamaktadır.
 
3B Scientific ve 3B SMART ANATOMY hakkında daha fazla bilgi için, 3bscientific.com adresini ziyaret edin.
 
3D4Medical Hakkında
 
3D4Medical dünya çapında tıbbi öğrenme ve pratiği dönüştürüyor ve çığır açan 3D tıbbi teknoloji uygulamaları ve platformlarının üretiminde yol gösterici oluyor. 3D4Medical, dünyadaki hastaların, öğrencilerin, tıp uzmanlarının ve eğitimcilerin yaşamlarını iyileştirmeyi amaçlamaktadır.
 
3D4Medical hakkında daha fazla bilgi edinmek için, 3d4medical.com adresini ziyaret edin.
 
Temas:
Todd A. Murray
CEO
3B Scientific                                    
Todd.Murray@3bscientific.com
 
 
3B Scientific müşterileri, öğrenciler ve tıp uzmanları için Complete Anatomy lisans satın almalarında özel% 10 indirim alırlar. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın…
 
Eğitimciler, Kurslar ve dersler için Complete Anatomy test etmek için ücretsiz bir demo sürümü talep edebilir. Ücretsiz demo istemek için buraya tıklayın…

3B_SmartAnatomy_Vilnius.jpg
sam-and-sam9.jpg