3B Scientific Hakkında

3B Scientific Kara Cuma ve Siber Pazartesi %15 İndirimli Satışlarına Erkenden Erişim Sağlayın

3B Scientific GmbH

3B Scientific Kara Cuma ve Siber Pazartesi İndirimleri, e-posta aboneleri için bu yıl erkenden başlıyor! Şimdi kaydolun ve herkesten önce alışverişe başlayın; ürünlerimiz hızla tükeniyor.

Şimdi Kaydolun

Kara Cuma ve Siber Pazartesi İndirimi sırasında sunulan fırsatlarla alışveriş yapmak için daha iyi bir zaman olamaz. Abonelerimize sunulan VİP erişiminden yararlanın ve siparişinizi 22 Kasım'dan itibaren sunulan büyük indirimlerden faydalanarak vermeyi unutmayın.
  • Tıbbi simülatörler: Eğitim laboratuvarınız için tıbbi simülatör, beceri veya görev eğitim mankeni mi arıyorsunuz? Kara Cuma ve Siber Pazartesi İndirimlerimizden yararlanın, beceri eğitim laboratuvarınıza en gerçekçi simülatörleri ekleyin ve öğrencilerinize bütünsel bir öğrenme deneyimi sunun.
 
  • 3B Smart Anatomy eğitim modelleri: Etkileşimli, dijital 3B Smart Anatomy kurslarıyla eğitim oturumlarınızı etkin kılın. Herhangi bir 3B Scientific anatomi eğitim modeli satın alın ve 23 dijital anatomi dersi, 117 etkileşimli sanal model ve 39 anatomi testi içeren uygulamayı indirin.
  • Bilim eğitimi – Bilimi seven öğrencileriniz için Fizik, Kimya veya Biyoloji deneylerini indirimli bir fiyata alın ve çeşitli bilimsel kavram ve teorilere ilişkin pratik bilgilerini geliştirin.
  • Terapi ve Fitness: Terapi veya fitness merkezlerinize ihtiyaç duyduğunuz tüm temel özellikleri kurun veya evde çalışmak üzere alışverişinizi yapın. İstediğiniz ürünleri bulmak için Terapi ve Fitness kategorilerimizi keşfedin.
3B Scientific Kara Cuma ve Siber Pazartesi İndirimli Satışlarına düzenli erişim, 25 Kasım'da FRIYAY* koduyla başlıyor – Erken erişim VİP İNDİRİM kodunu almak için bültenimize kaydolmayı unutmayın.
 
*İndirim kodu 3bscientific.com adresinden alışveriş yapmak için geçerlidir. Aşağıdaki markalar indirimden hariç tutulmuştur: Operative Experience, iSimulate ve Cardionics’in yanı sıra akupunktur kitapları. %15 indirim kodu yalnızca 25-29 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerlidir. İndirim kodu diğer promosyonlarla birleştirilemez, ülke kısıtlamaları uygulanabilir.

3B_Scientific_21-11_Banner_TruCorp_OVERVIEWSMALL.jpg
3B_Scientific_21-11_Banner_Men'sHealth_2_OVERVIEWSMALL.jpg