HOME20 ile 3B akıllı anatomi modellerinde %20 tasarruf edin - Daha fazla bilgi edinmek için Tıklayın

3B Scientific Hakkında

3B Scientific, Cardionics'i Satın Aldı

3B Scientific GmbH

Tucker, GA - 17 Temmuz 2019 - Bugün, JH Whitney Capital Partners'ın portföyünde yer alan şirketlerden olan anatomik model ile hasta eğitim ve simülasyon ürünlerinin lider  üreticisi ve satıcısı olan 3B Scientific, Excellus Technologies'i satın aldığını açıkladı. Cardionics, Oskültasyon Simulasyonu alanında lider bir markadır.
 
3B Scientific CEO'su Todd Murray, “Cardionics, 3B Scientific’in Medikal Eğitim ve Simülasyon ürün yelpazesine mükemmel bir katkı sağlayacaktır” dedi. “Global tıbbi simülasyon pazarına geniş bir şekilde nüfuz etmeye devam ediyoruz. Cardionics oskültasyon ürünleri ile kuracağımiz güçlü bir sinerji,3B Scientific’in simülasyon ürün gamını tamamlamak için bizlere mükemmel bir fırsat sunuyor.”
 
Cardionics Baş Operasyon Sorumlusu Andy Strandell, Cardionics'teki rolüne devam edecek olup iki şirketin gelecekteki ortak büyüme politikaları için oldukça heyecanlı durumda. “3B Scientific ve Cardionics birleşimi, Cardionics'in eşşiz oskültasyon ürünleri ve 3B Scientific'in global dağıtım ağı ile birleşince ideal bir kombinasyon ortaya çıkardığını düşünüyorum.Bununla birlikte  yeni ekibimle de yakın çalışma yapmayı dört gözle bekliyorum. ”
 
Sağlık sektöründeki simülasyon piyasası, son on yılda önemli bir büyüme kaydetti ve 2016 Piyasalar Raporuna göre, 2021 yılına kadar 2.27 Milyar ABD Dolarına ulaşacağı tahmin edilmektedir.
 
3B Scientific Grup Hakkında
3B Scientific, 1948 yılında Almanya'nın Hamburg kentinde kurulmuştur.Bilim, sağlık ve hasta egitimi için dünyanın önde gelen anatomik ve simülatör üreticisi olarak dunya çapinda büyümüştur. Dünya çapında 100'den fazla ülkede temsil edilen 3B Scientific® markası en iyi kalite, en iyi değer ve en iyi hizmeti temsil eder. 3B Scientific hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.3bscientific.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
Cardionics Hakkında
Cardionics, 1969'da Dr. Abe Ravin, M.D., FACC tarafından kurulmuştur. Sınıf ve klinik uygulamalarına kusursuz bir şekilde entegre olan benzersiz, etkileşimli ve deneyimsel sistemler ile geliştirilmis olan oskültasyon ürünleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Cardionics hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.cardionics.com adresi ziyaret edebilirsiniz.

 
Murat Ayan
Managing Director
3B Scientific                                     
(212) 422-8800
SOURCE 3B Scientific
Related Links
Press_Release_Banner_570x300_v1.jpg
3B_Scientific_donates_Epidural_Injection_Trainer.JPG