Ev Fitness Aletleri'nde %20 indirim – CODE: FITNESS20

3B Scientific Hakkında

3B Scientific, Brezilya'da COBEM 2019'da medikal simülasyona dikkat çekti

3B Scientific GmbH

Brezilya Belém'deki, tıp eğitimi konulu, 2019 COBEM kongresi; Brezilya’da, medikal simülasyon konusunda en önemli organizasyonlardan biridir. Joinville'den gelen 3B Scientific ekibimiz, standımızdaki en ilginç medikal simülatörlerden bazılarına dikkat çekti.
 
Cardionics'in SAM 3G oskültasyon eğitim modeli, mevcut herhangi bir stetoskop ile kullanılabilir ve öğrencilerin çeşitli kalp, akciğer ve bağırsak seslerinin tanımlanmasında uzmanlaşmaları için en büyük gerçek ses kütüphanesini, vaka videolarını, eko kardiyogram videolarını ve EKG dalga formlarını sunar. Ayrıca ekibimiz, tıbbi acil durumlarda kullanılan becerileri geliştirmek ve uygulama konusunda yardımcı olmak için tasarlanan ADAM X (HPS) Hasta Bakım Simülatörü‘nü de gösterdi.
 
Üstelik ziyaretçiler; şimdi tüm orijinal 3B Scientific anatomi modelleriyle birlikte ücretsiz olarak gelen, ödüllü Complete Anatomy uygulamasındaki, yüksek çözünürlüklü sanal anatomik modellere erişim sağlayan, 3B Smart Anatomy kurslarını test etme imkanı yakaladılar. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.
 
3B Scientific fuar ve kongre programını görmek için tıklayınız.
Breast_Cancer_Awareness_Press_Section_Banner_768x880_LOGO2.jpg
3B_SmartAnatomy_Vilnius.jpg